Knihy do vesnic Prahy Východ

9.5.2011

Jarem 2011 jsme ukončili distribuci knih do vesnických a maloměstských knihoven oblasti Praha-východ. Všechny zbylé knihovny Prahy východ obdržely, jako všechny knihovny, knihy Krišna 1, Krišna 2, Prabhupáda, Návraty a kuchařku. Dále u větších knihoven jsme věnovali k těmto knihám i Bhagavad-Gítu a Mahábháratu. U několika největších knihoven jsme k těmto všem knihám přidali i několik svazků Šrímad Bhágavatamu. Další knihy byly rozdány do Prahy 3, do různých čekáren kadeřnictví a salonů.

Děkujeme opět stálým i příležitostným sponzorům programu Šástra Dána, kteří tímto způsobem podporují distribuci knih. Z reakcí knihovníků vidíme, že tento sponzorský dar vděčně oceňují, a také děkují sponzorům.

Plán

Plán, že do jara 2011 dokončíme distribuci knih do knihoven Prahy-Východ jsme splnili. Nyní již máme dokončený seznam a plán úplně všech obcí Prahy-ZÁPAD i s otevírací dobou jejich jednotlivých knihoven. Obcí je asi 50, takže odhadujeme, že ve všech obcích Prahy-Západ rozdáme asi 250 knih. Mělo by to zabrat léto a částečně podzim 2011, protože v červenci a srpnu jsou často knihovny uzavřeny.

Těšíme se na další spolupráci se všemi našimi příznivci a děkujeme mnohokrát za podporu a důvěru.

Pro jakýkoli dotaz prosím pište nebo volejte.

Krsne matir astu.
Váš tým programu Šástra Dána