Novinky


Letní Náma Hatta tábor 2018

S radostí vás zveme na další letní tábor Nama Hatta, který proběhne v době od soboty 30. června do pátku 6. července 2018 v areálu dětského tábora „Kalich“ v Kamenici nad Lipou.

Milí oddaní a příznivci vědomí Krišny.

Prosíme všechny, kdo mají nějaké pěkné fotografie s tématikou oddané služby, života oddaných a všeho tématicky spojeného spojeného s Krišnou, aby vybrali 10–20 svých nejlepších fotografií v dobré kvalitě a poslali je na adresu trilokatma@gmail.com

Oslava Krišnových narozenin 28. srpna na Krišnově dvoře

Zveme všechny oddané a přátele Krišny na společnou radostnou oslavu Džanmáštamí, zjevení Šrí Krišny, na ekologickou farmu hnutí Hare Krišna Krišnův dvůr…

Trutnov Open Air Festival, 15.–18. srpna 2013

ALTERNATIVNÍ A MEDITATIVNÍ SCÉNA V HARE KRISHNA CAMPU

V Hare Krishna Campu na legendárním východočeském Woodstocku, který proběhne v Trutnově 15. – 18. 8., letos potkáte pouliční kazatele s oranžovým bicyklem z Thajska a dětskou trumpetou z Jižní Afriky, kteří nedávno protančili takřka všemi světadíly. Potkáte i duchovního učitele, který v poslední době vede cestou kírtanu žáky až na sibiřských a mongolských pláních. Bhaktivaibhava Swami letos do svého nabitého putovního programu zařadil sobotní večer v Trutnově. Šrímán Gurudás, významný žák Šríly Prabhupády a také osobní přítel George Harrisona, jenž stál u zakládání prvních chrámů Krišny v San Francisku a Londýně i Krišna-Balarám Mandiru v indickém Vrindávanu, se po roce vrací podruhé na tento festival, aby vyprávěl o komunitním žití a duchovním hledání na sklonku 60. let…

Společný nedělní program

Srdečně vás zveme na společný nedělní program chrámu Šrí Šrí Nitái Navadvípačandry v Lužcích a farmy Krišnův dvůr, který proběhne na ISKCONské farmě v Městečku u Benešova 4. srpna od 13 hodin.

Vzácnými hosty budou mladí oddaní Krišny, kteří vyrazili toto léto na evropské turné, při kterém navštěvují nejrůznější chrámy a povzbuzují oddané svým elánem a nadšením.

Přiďte se inspirovat i vy…

Návštěva Džagannátha Purí

Reportáž z posvátného místa ve státě Orissa na východním pobřeží Indie.

Čaitanja Čaritámrita, Antya-lílá

Český překlad závěrečné části Čaitanja Čaritámrity. Vzácný klenot bengálského světce Krišnadás Kavirádže Gósvámího popisuje pozdní zábavy Šrí Čaitanji Maháprabhua, Jeho posledních osmnáct let strávených v Džagannáth Purí. Během těchto let se nořil stále hlouběji a hlouběji do transu duchovní extáze, která nemá obdoby v náboženské historii Východu ani Západu.

Tvrdá vazba, 1 583 stran,
16 stran obrazové přílohy,
cena : 600 Kč     « Objednat v Góvinda butiku »

Český překlad závěrečné části Čaitanja Čaritámrity.

Šrímad-Bhágavatam 1.2.18

Video přednáška A.Č. Bhaktivedanty Swamiho Prabhupády.

Vaišnavský kalendář 2012

Vaišnavský kalendář s překrásnými barevnými fotografiemi Šríly Prabhupády na křídovém papíře a jeho výroky. Kromě význačných vaišnavských svátků a ékádaší kalendář rovněž uvádí státní svátky České repupliky. Těšte se po celý rok pohledem na lotosovou tvář Šríly Prabhupády. Nenechte si ujít! Limitovaná edice!

Šrímad-Bhágavatam 1.2.17

Video přednáška A.Č. Bhaktivedanty Swamiho Prabhupády.