27
čvc
Vydejte se s námi na několikadenní pěší pouť s volským povozem za zpěvu Hare Krišna mahámantry s poselstvím radosti, štěstí a míru po vesnicích v okolí bájného Blaníku.

Vydejte se s námi na několikadenní pěší pouť s volským povozem za zpěvu Hare Krišna mahámantry s poselstvím radosti, štěstí a míru po vesnicích v okolí bájného Blaníku. Vyrážíme v sobotu 27. 7. z farmy Krišnův dvůr směr Milovanice-Nespery-Veliš-Louňovice p/Blaníkem-Kondrac-Vlašim-Radošovice a cíl bude v neděli 4. 8. na farmě Krišnův dvůr.

Každý den od 18h se můžete těšit na zábavný kulturní program pro rodiny s dětmi se zpíváním, loutkovým divadlem, tanečním vystoupením, malováním na obličjej a malou ochutnávkou indických specialit.

Dále se budete moci pomazlit a vyfotit s naším volkem Pávanou, prohlédnout si padajátrový vůz s nádhernými Božstvy, dozvíte se spoustu zajímavostí o staroindické védské kultuře, ochraně krav, karmě, reinkarnaci… (Datumy a přesná místa konání kulturních programů budou upřesněny).

Kontakt:
Roman Kornia, mob.: 722 062 548

Budeme vděčni za jakékoliv sponzorské příspěvky na organizaci této akce, která je zaměřena hlavně na děti. Finanční příspěvky můžete zasílat na transparentní účet farmy Krišnův dvůr:
2901326277/2010
(jako variabilní symbol prosím uveďte: 106 a do poznámky napište: Padajátra). Děkujeme!